Працюємо без вихідних

Пн-Нд: 09:00 - 20:00

Головний офіс, адреса.

Київ, Б-р. Миколи Міхновского 27

Телефон +38-093-315-60-26

AirPro.info@icloud.com

Київ кондиціонери GREE

Кондиціонери Gree

Виберіть площу вашого приміщення.

Кондиціонер (Серії Gree Bora) GWH07AAA-K3NNA2A. Тел. 093-315-60-26

15 900 Грн.

Короткий опис Кондиціонер спліт-система Gree Bora GWH07AAA-K3NNA2A

Кондиціонер Gree Bora GWH07AAA-K3NNA2A укомплектований звичайним компресором (без інвертора).

Компактна форма та оригінальний дизайн відмінно впишеться в інтер’єр квартири, приватного будинку, офісного приміщення, невеликого магазину, ресторану, кафе, а також будь-яке інше громадське приміщення до 20 кв.м. Унікальні технічні характеристики дозволили агрегату працювати при високих рівнях ККД, але при цьому споживати економну кількість електроенергії (споживана потужність на охолодження/обігрів до 2,4 кВт). Така модель не заважатиме Вам насолоджуватися комфортом через низький рівень шуму.
Управління кондиціонером здійснюється за рахунок простого в обігу та інтуїтивно зрозумілого дистанційного пульта. Номінальна енергоефективність настінної спліт-системи “А”. На тепло до -15.

Кондиціонер (Серії Gree Bora) GWH09AAA-K3NNA2A. Тел. 093-315-60-26

17 800 Грн.

Короткий опис Кондиціонер спліт-система Gree Bora GWH09AAA-K3NNA2A

Кондиціонер Gree Bora GWH09AAA-K3NNA2A укомплектований звичайним компресором (без інвертора).

Компактна форма та оригінальний дизайн відмінно впишеться в інтер’єр квартири, приватного будинку, офісного приміщення, невеликого магазину, ресторану, кафе, а також будь-яке інше громадське приміщення (до 25 кв.м.). Унікальні технічні характеристики дозволили агрегату працювати при високих рівнях ККД, але споживати економну кількість електроенергії (споживана потужність на охолодження/обігрів до 3 кВт). Така модель не заважатиме Вам насолоджуватися комфортом через низький рівень шуму.

Управління кондиціонером здійснюється за рахунок простого в обігу та інтуїтивно зрозумілого дистанційного пульта. Номінальна енергоефективність настінної спліт-системи “А”.

Кондиціонер (Серія Gree Bora) GWH12AAB-K3NNA2A. Тел. 093-315-60-26

20 340 Грн.

Короткий опис Кондиціонер спліт-система Gree Bora GWH12AAB-K3NNA2A

Кондиціонер Gree Bora GWH12AAB-K3NNA2A укомплектований звичайним компресором (без інвертора).

Компактна форма та оригінальний дизайн відмінно впишеться в інтер’єр квартири, приватного будинку, офісного приміщення, невеликого магазину, ресторану, кафе, а також будь-яке інше громадське приміщення до 32 кв.м. Унікальні технічні характеристики дозволили агрегату працювати при високих рівнях ККД, але споживати економну кількість електроенергії (споживана потужність на охолодження/обігрів до 4,4 кВт). Така модель не заважатиме Вам насолоджуватися комфортом через низький рівень шуму.

Управління кондиціонером здійснюється за рахунок простого в обігу та інтуїтивно зрозумілого дистанційного пульта. Номінальна енергоефективність настінної спліт-системи “А”.

Кондиціонер (Серия Gree Bora) GWH12AAB-K3NNA2A. 093-315-60-26

20 340 Грн.

Короткий опис Кондиціонер спліт-система Gree Muse GWH12AFB-K3NNA1A.

Модель GWH12AAB-K3NNA2A с индексом 12 рассчитана на работу в помещениях площадью до 36 кв.м.

В режиме «Обогрев» работа кондиционера возможна при морозах до -7°С.

Удобный и компактный внутренний блок отличается современным дизайном и поразительно тихой работой в любом из выбранных режимов. Основным отличием сплит-системы Gree GWH12AAB-K3NNA2A от кондиционеров Gree предыдущих серий стал не только обновленный дизайн корпуса c информационной панелью в виде золотистой полосы. Важным преимуществом стала и усовершенствованная многоступенчатая система фильтрации и наличие угольного фильтра для очистки поступающего воздуха от дыма, неприятных запахов и формальдегидов.

Кондиционер (Gree серии Bora )GWH12AABXB-K3NNA2B. Тел. 093-315-60-26

20 340 Грн.

Короткий опис кондиционер Gree серии Bora GWH12AABXB-K3NNA2B.

Модель GWH12AABXB-K3NNA2B с индексом 12 рассчитана на работу в помещениях площадью до 36 кв.м.

В режиме «Обогрев» работа кондиционера возможна при морозах до -15°С.

Удобный и компактный внутренний блок отличается современным дизайном и поразительно тихой работой в любом из выбранных режимов. Основным отличием сплит-системы Gree GWH12AABXB-K3NNA2B от кондиционеров Gree предыдущих серий стал не только обновленный дизайн корпуса c информационной панелью в виде золотистой полосы. Важным преимуществом стала и усовершенствованная многоступенчатая система фильтрации и наличие угольного фильтра для очистки поступающего воздуха от дыма, неприятных запахов и формальдегидов.

Кондиціонер (Серія Gree Bora) GWH18AAC-K3NNA2A. Тел. 093-315-60-26

32 650 Грн.

Короткий опис Кондиціонер спліт-система Gree Bora GWH18AAC-K3NNA2A

Кондиціонер Gree Bora GWH18AAC-K3NNA2A укомплектований звичайним компресором (без інвертора).

Компактна форма та оригінальний дизайн відмінно впишеться в інтер’єр квартири, приватного будинку, офісного приміщення, невеликого магазину, ресторану, кафе, а також будь-яке інше громадське приміщення до 50 кв.м. Унікальні технічні характеристики дозволили агрегату працювати при високих рівнях ККД, але споживати економну кількість електроенергії (споживана потужність на охолодження/обігрів до 5,9 кВт). Така модель не заважатиме Вам насолоджуватися комфортом через низький рівень шуму.

Управління кондиціонером здійснюється за рахунок простого в обігу та інтуїтивно зрозумілого дистанційного пульта. Номінальна енергоефективність настінної спліт-системи “А”.

Кондиціонер (Серія Gree Bora) GWH24AAD-K3NNA2A. Тел. 093-315-60-26

41 700 Грн.

Короткий опис Кондиціонер спліт-система Gree Bora GWH24AAD-K3NNA2A

Кондиціонер Gree Bora GWH24AAD-K3NNA2A укомплектований звичайним компресором (без інвертора).

Компактна форма та оригінальний дизайн допоможуть настінному кондиціонеру Gree серії Bora відмінно вписатися в інтер’єр квартири, приватного будинку, офісного приміщення, невеликого магазину, ресторану, кафе, а також будь-яке інше громадське приміщення до 60 кв.м. Унікальні технічні характеристики дозволили кондиціонеру працювати при високих рівнях ККД, але споживати економну кількість електроенергії (споживана потужність на охолодження/обігрів до 7,9 кВт). Такий агрегат не заважатиме Вам насолоджуватися комфортом, тому що рівень шуму тепер став дуже низьким.

Управління кондиціонером здійснюється за рахунок простого в обігу та інтуїтивно зрозумілого дистанційного пульта. Номінальна енергоефективність спліт-системи «А», а це означає, що ви отримаєте якісне та екологічно чисте функціонування кондиціонера Gree Bora Побутовий кондиціонер Gree Bora.

Кондиціонери (Серія FAIRY GREE)

Кондиціонер кондиціонер Gree серії Fairy GWH07ACA-K3NNA1AТел. 093-315-60-26

15 900 Грн.

Короткий опис кондиціонера Gree серія Fairy GWH07ACA-K3NNA1A.

Модель GWH07ACA-K3NNA1A найменший типорозмір кондиціонера з п’яти представлених в каталозі. Відрізняється низьким рівнем шуму – всього 27 дБ. Дизайн внутрішнього блоку – глянсовий білий корпус з обтічною передньою панеллю, хромованими молдингами з боків і хвилеподібним рельєфом на бічних площинах. Індикація робочої температури помітна тільки під час роботи кондиціонера – білі світлодіодні цифри просвічують крізь пластик передньої панелі.

Енергоефективність спліт-системи класу «А», наявність всіх необхідних функцій для комфорту користувача і оптимальна продуктивність роблять цей кондиціонер найкращим рішенням для будинку та офісу.

Кондиціонер Gree серії Fairy GWH09ACA-K3NNA1A. Тел. 093-315-60-26

17 800 Грн.

Короткий опис кондиціонер Gree серії Fairy GWH09ACA-K3NNA1A

Удосконалена система багатоступеневої фільтрації і сучасний дизайн внутрішнього блоку – основна відмінність всієї серії Fairy, стали основною відмінністю всієї серії Fairy.

Кондиціонер «дев’ятка» – оптимальне рішення для квартири і невеликого офісу площею від 20 до 27 кв.м.

Теплий старт для запобігання надходження потоку холодного повітря при запуску кондиціонера, прискорений нагрів або охолодження повітря в режимі «Турбо», бездоганно тиха робота в режимі «Сон» – такі функції повною мірою зможуть оцінити користувачі, котрі виберуть модель GWH09ACA-K3NNA1A з серії FAIRY.

Кондиціонер Gree серія Fairy GWH12ACB-K3NNA1A Тел. 093-315-60-26

20 340 Грн.

Короткий опис кондиціонер Gree серія Fairy GWH12ACB-K3NNA1A

Модель GWH12ACB-K3NNA1A з індексом 12 розрахована на роботу в приміщеннях площею до 36 кв.м.

У режимі «Обігрів» робота кондиціонера можлива при морозах до -7 °С.

Зручний і компактний внутрішній блок відрізняється сучасним дизайном і разюче тихою роботою в будь-якому з обраних режимів. Основною відмінністю спліт-системи Gree GWH12ACB-K3NNA1A від кондиціонерів Gree попередніх серій став дизайн. Глянцевий білий корпус з обтічною передньою панеллю, хромованими молдингами з боків і хвилеподібним рельєфом на бічних площинах. Індикація робочої температури помітна тільки під час роботи кондиціонера – білі світлодіодні цифри просвічують крізь пластик передньої панелі.

Кондиционер Gree серии Fairy GWH18ACC-K3NNA1A. Тел. 093-315-60-26

32 660 Грн.

Короткий опис кондиціонер Gree серії Fairy GWH18ACC-K3NNA1A

«Вісімнадцятий» кондиціонер – потужна і продуктивна модель спліт-системи з серії FAIRY.

Потужності такого кондиціонера цілком вистачить, щоб забезпечити ефективне охолодження і обігрів в житлових та офісних приміщеннях площею від 50 до 55 кв. метрів.

Відсутність інвертора в цій спліт-системи компенсується широким набором важливих функцій і корисних опцій для зручності і комфорту користувача. Серйозним удосконаленням піддалася багатоступенева система фільтрації повітря, яка ефективно очищає потік повітря від пилу і неприємних запахів, бореться з бактеріями і вірусами. Як і інші моделі побутових настінних кондиціонерів спліт-система Gree GWH18ACC-K3NNA1A оснащена режимом «Турбо» для прискореного нагріву або охолодження повітря, функцією самоочищення для запобігання розвитку бактерій і цвілі.

Кондиціонер Gree серії Fairy GWH24ACD-K3NNA1A. Тел. 093-315-60-26

41 750 грн.

Короткий опис кондиціонер Gree серії Fairy GWH24ACD-K3NNA1A

У маркуванні моделі індекс 24 вказує на те, що кондиціонер відрізняється високою продуктивністю і потужністю, ефективно працює в будь-якому з обраних режимів і справляється з кондиціонуванням повітря в приміщеннях площею до 65 кв. метрів. Споживаючи 1915 Вт в режимі «Охолодження» і 1856 Вт в режимі «Обігрів», його продуктивність складає 6,15 і 6,7 кВт відповідно. Такої потужності і високої енергоефективності (клас «А»), при наявності корисних функцій, кондиціонеру GWH24ACD-K3NNA1A досить щоб максимально швидко привести в порядок мікроклімат в житлових приміщеннях, кафе, барах і ресторанах.

Кондиціонер Gree серії Fairy GWH28ACE-K3NNA1A. Тел. 093-315-60-26

48 620 Грн.

Короткий опис кондиціонер Gree серії Fairy GWH28ACE-K3NNA1A

У маркуванні моделі індекс 28 вказує на те, що кондиціонер відрізняється високою продуктивністю і потужністю, ефективно працює в будь-якому з обраних режимів і справляється з кондиціонуванням повітря в приміщеннях площею до 70 кв. метрів.

Його продуктивність складає 8,00 і 8,50 кВт відповідно. Такої потужності і високої енергоефективності (клас «А»), при наявності корисних функцій, кондиціонеру GWH28ACE-K3NNA1A досить щоб максимально швидко привести в порядок мікроклімат в житлових приміщеннях, кафе, барах і ресторанах.

Кондиціонери Gree серії Muse

Кондиціонер Gree серії Muse GWH07AFA-K3NNA1A. Тел. 093-315-60-26

17 380 Грн.

Київ кондиціонери GREE

Короткий опис кондиціонер Gree серії Muse GWH07AFA-K3NNA1A

Енергоефективність за показниками EER / COP у кондиціонерів Muse становить 3,21 / 3,61 (клас «А»), що вважається хорошим показником, враховуючи цілком прийнятну ціну і неінверторний двигун. Обігрів можливий при морозах до -7 ° С.

Для максимально комфортного обслуговування внутрішній блок, виконаний з можливістю розбирання (передня панель – знімна), має функцію самоочищення X-FAN. Після зупинки охолодження або осушення вентилятор продовжує обертання зі зниженою швидкістю протягом 10 хвилин, випаровуючи залишки вологи з випарника і запобігаючи розвитку бактерій, грибка і цвілі всередині блоку. При бажанні, функцію X-FAN можна відключити.

Кондиціонер Gree серії Muse GWH09AFA-K3NNA1A. Тел. 093-315-60-26

18 850 Грн.

Київ кондиціонери GREE

Короткий опис кондиціонер Gree серії Muse GWH09AFA-K3NNA1A

Енергоефективність за показниками EER / COP у кондиціонерів Muse становить 3,21 / 3,61 (клас «А»), що вважається хорошим показником, враховуючи цілком прийнятну ціну і неінверторний двигун. Обігрів можливий при морозах до -7 ° С.

Для максимально комфортного обслуговування внутрішній блок, виконаний з можливістю розбирання (передня панель – знімна), має функцію самоочищення X-FAN. Після зупинки охолодження або осушення вентилятор продовжує обертання зі зниженою швидкістю протягом 10 хвилин, випаровуючи залишки вологи з випарника і запобігаючи розвитку бактерій, грибка і цвілі всередині блоку. При бажанні, функцію X-FAN можна відключити.

Кондиціонер Gree серії Muse GWH12AFB-K3NNA1A. Тел. 093-315-60-26

21 250 Грн.

Короткий опис кондиціонер Gree серії Muse GWH12AFB-K3NNA1A

Енергоефективність за показниками EER / COP у кондиціонерів Muse становить 3,21 / 3,61 (клас «А»), що вважається хорошим показником, враховуючи цілком прийнятну ціну і неінверторний двигун. Обігрів можливий при морозах до -7 ° С.

Для максимально комфортного обслуговування внутрішній блок, виконаний з можливістю розбирання (передня панель – знімна), має функцію самоочищення X-FAN. Після зупинки охолодження або осушення вентилятор продовжує обертання зі зниженою швидкістю протягом 10 хвилин, випаровуючи залишки вологи з випарника і запобігаючи розвитку бактерій, грибка і цвілі всередині блоку. При бажанні, функцію X-FAN можна відключити.

Кондиціонер Gree серії Muse GWH18AFC-K3NNA1A. Тел. 093-315-60-26

33 550 Грн.

Київ кондиціонери GREE

Короткий опис кондиціонер Gree серії Muse GWH18AFC-K3NNA1A

Енергоефективність за показниками EER / COP у кондиціонерів Muse становить 3,21 / 3,61 (клас «А»), що вважається хорошим показником, враховуючи цілком прийнятну ціну і неінверторний двигун. Обігрів можливий при морозах до -7 ° С.

Для максимально комфортного обслуговування внутрішній блок, виконаний з можливістю розбирання (передня панель – знімна), має функцію самоочищення X-FAN. Після зупинки охолодження або осушення вентилятор продовжує обертання зі зниженою швидкістю протягом 10 хвилин, випаровуючи залишки вологи з випарника і запобігаючи розвитку бактерій, грибка і цвілі всередині блоку. При бажанні, функцію X-FAN можна відключити.

Кондиціонер Gree серії Muse GWH24AFD-K3NNA1A. Тел. 093-315-60-26

43 850 грн.

Київ кондиціонери GREE

Короткий опис кондиціонер Gree серії Muse GWH24AFD-K3NNA1A

Енергоефективність за показниками EER / COP у кондиціонерів Muse становить 3,21 / 3,61 (клас «А»), що вважається хорошим показником, враховуючи цілком прийнятну ціну і неінверторний двигун. Обігрів можливий при морозах до -7 ° С.

Для максимально комфортного обслуговування внутрішній блок, виконаний з можливістю розбирання (передня панель – знімна), має функцію самоочищення X-FAN. Після зупинки охолодження або осушення вентилятор продовжує обертання зі зниженою швидкістю протягом 10 хвилин, випаровуючи залишки вологи з випарника і запобігаючи розвитку бактерій, грибка і цвілі всередині блоку. При бажанні, функцію X-FAN можна відключити.

Кондиціонер Gree серії Muse GWH28AFE-K3NNA1B. Тел. 093-315-60-26

51 200 Грн.

Київ кондиціонери GREE

Короткий опис кондиціонер Gree серії Muse GWH28AFE-K3NNA1B

Енергоефективність за показниками EER / COP у кондиціонерів Muse становить 3,21 / 3,61 (клас «А»), що вважається хорошим показником, враховуючи цілком прийнятну ціну і неінверторний двигун. Обігрів можливий при морозах до -7 ° С.

Для максимально комфортного обслуговування внутрішній блок, виконаний з можливістю розбирання (передня панель – знімна), має функцію самоочищення X-FAN. Після зупинки охолодження або осушення вентилятор продовжує обертання зі зниженою швидкістю протягом 10 хвилин, випаровуючи залишки вологи з випарника і запобігаючи розвитку бактерій, грибка і цвілі всередині блоку. При бажанні, функцію X-FAN можна відключити.

Кондиціонери серія Gree Bora (Inverter)

Кондиціонер спліт-система Gree Bora (Inverter) GWH07AAB-K3DNA5A/A4A. Тел. 093-315-60-26

19 400 Грн.

КОНДИЦІОНЕР Gree Bora (Inverter) GWH07AAB-K3DNA5A/A4A.

Короткий опис кондиціонера Gree Bora Inverter GWH07AAB-K3DNA5A/A4A.

Кондиціонер Gree Bora Inverter GWH07AAB-K3DNA5A/A4A укомплектований інверторним двигуном. Така спліт-система підійде для тих, хто віддає перевагу бюджетним, але дуже якісним моделям.

Інверторний компресор дозволяє у кілька разів збільшити номінальний рівень ККД, позбавитися проблем пов’язаних з пусковим струмом, що дає можливість плавному регулюванню показників потужності, продовжити номінальний термін експлуатації, а головне, скоротити споживання електроенергії (споживає до 2,4 кВт) та знизити номінальний рівень шуму.

Компактна форма та оригінальний дизайн допоможуть агрегату вдало вписатися в інтер’єр квартири, приватного будинку, офісного приміщення, невеликого магазину, ресторану, кафе, а також будь-яке інше громадське приміщення площею до 20 кв.м

Додаткова інформація:

Гарантійне обслуговування.
Інструкції з встановлення та використання.
Технічна підтримка та контактна інформація. Тел. 093-315-60-26

Кондиціонер спліт-система Gree Bora Inverter GWH09AAB-K3DNA5A/A4A. Тел. 093-315-60-26

23 600 Грн.

КОНДИЦІОНЕР Gree Bora (Inverter) GWH07AAB-K3DNA5A/A4A.

Короткий опис кондиціонер Gree Bora Inverter GWH09AAB-K3DNA5A/A4A.

Спліт-система Bora Inverter GWH09AAB-K3DNA5A/A4A укомплектована інверторним компресором.

Інверторний двигун кондиціонера дозволяє в кілька разів збільшити номінальний рівень ККД, позбавитися проблем пов’язаних з пусковим струмом, що дає можливість плавному регулюванню показників потужності, продовжити номінальний термін експлуатації, а головне, скоротити споживання електроенергії (споживає до 3 кВт) і знизити номінальний рівень шуму .

Компактна форма та оригінальний дизайн допоможуть агрегату вдало вписатися в інтер’єр квартири, приватного будинку, офісного приміщення, невеликого магазину, ресторану, кафе, а також будь-яке інше громадське приміщення площею до 25 кв.м.

Кондиціонер спліт-система Gree Bora Inverter GWH12AAB-K3DNA5A/A4A. Тел. 093-315-60-26

26 350 Грн.

КОНДИЦІОНЕР Gree Bora (Inverter) GWH07AAB-K3DNA5A/A4A.

Короткий опис кондиціонер Gree Bora Inverter GWH12AAB-K3DNA5A/A4A

Спліт-система Bora Inverter GWH12AAB-K3DNA5A/A4A укомплектована інверторним компресором.

Компресор кондиціонера дозволяє в кілька разів збільшити номінальний рівень ККД, позбавитися проблем пов’язаних з пусковим струмом, що дає можливість плавному регулюванню показників потужності, продовжити номінальний термін експлуатації, а головне, скоротити споживання електроенергії (споживає до 4.4 кВт) і знизити номінальний рівень шуму.

Компактна форма та оригінальний дизайн допоможуть агрегату вдало вписатися в інтер’єр квартири, приватного будинку, офісного приміщення, невеликого магазину, ресторану, кафе, а також будь-яке інше громадське приміщення площею до 35 кв.м.

Кондиціонер спліт-система Gree Bora Inverter GWH18AAD-K3DNA5E/A6E. Тел. 093-315-60-26

40 150 Грн.

КОНДИЦІОНЕР Gree Bora (Inverter) GWH07AAB-K3DNA5A/A4A.

Короткий опис кондиціонер Gree Bora Inverter GWH18AAD-K3DNA5E/A6E

Спліт-система Bora Inverter GWH18AAD-K3DNA5E/A6E укомплектована інверторним компресором.

Компресор кондиціонера дозволяє в кілька разів збільшити номінальний рівень ККД, позбавитися проблем пов’язаних з пусковим струмом, що дає можливість плавному регулюванню показників потужності, продовжити номінальний термін експлуатації, а головне, скоротити споживання електроенергії (споживає до 5.9 кВт) і знизити номінальний рівень шуму.

Компактна форма та оригінальний дизайн допоможуть агрегату вдало вписатися в інтер’єр квартири, приватного будинку, офісного приміщення, невеликого магазину, ресторану, кафе, а також будь-яке інше громадське приміщення площею до 50 кв.м.

Кондиціонер спліт-система Gree Bora Inverter GWH24AAD-K3DNA5A/A6E. Тел. 093-315-60-26

45 000 грн.

КОНДИЦІОНЕР Gree Bora (Inverter) GWH07AAB-K3DNA5A/A4A.

Короткий опис кондиціонер Gree Bora Inverter GWH24AAD-K3DNA5A/A6E

Спліт-система Bora Inverter GWH24AAD-K3DNA5A/A6E укомплектована інверторним компресором.

Компресор кондиціонера дозволяє в кілька разів збільшити номінальний рівень ККД, позбавитися проблем пов’язаних з пусковим струмом, що дає можливість плавному регулюванню показників потужності, продовжити номінальний термін експлуатації, а головне, скоротити споживання електроенергії (споживає до 7.9 кВт) і знизити номінальний рівень шуму.

Компактна форма та оригінальний дизайн допоможуть агрегату вдало вписатися в інтер’єр квартири, приватного будинку, офісного приміщення, невеликого магазину, ресторану, кафе, а також будь-яке інше громадське приміщення площею до 60 кв.м.