Працюємо без вихідних

Пн-Нд: 09:00 - 20:00

Головний офіс, адреса.

Київ, Б-р. Миколи Міхновского 27

Телефон +38-093-315-60-26

AirPro.info@icloud.com

Погано охолоджує кондиціонер

Чому кондиціонер може погано охолоджувати приміщення

Погано охолоджує кондиціонер

Якщо погано охолоджує кондиціонер, це може бути пов’язано з кількома причинами. Ось кілька кроків для визначення та вирішення можливих проблем:

1. **Очистіть або замініть фільтри кондиціонера:**

– Забруднені або заблоковані фільтри можуть обмежувати потік повітря і знижувати ефективність кондиціонера. Перевірте фільтри та, якщо вони забруднені, очистіть або замініть їх.

2. **Перевірте випарник (радіатор) кондиціонера:**

– Впевніться, що випарник (внутрішня частина кондиціонера) чистий. Випарник повинен видаляти вологу з повітря. Якщо він забруднений, це може ускладнювати ефективність охолодження.

3. **Перевірте рівень фреону кондиціонера:**

– Низький рівень фреону може призвести до недостатнього охолодження. Якщо ви помічаєте зниження ефективності кондиціонера, краще звернутися до фахівця для перевірки рівня фреону і його дозаправки, якщо це необхідно.

4. **Перевірте вентилятор і конденсатор:**

– Впевніться, що вентилятор і конденсатор (зовнішня частина кондиціонера) працюють належним чином. Вентилятор повинен рівномірно розподіляти повітря, а конденсатор не повинен бути заблокованим або забрудненим.

5. **Перевірте ізоляцію фреонової магістралі:**

– Впевніться, що ваше приміщення правильно ізольоване. Погана ізоляція може призводити до втрати холоду і, як наслідок, зменшення ефективності кондиціонера.

6. **Поради щодо використання:**

– Зберігайте двері та вікна закритими під час роботи кондиціонера.
– Визначте оптимальну температуру для комфорту та ефективності кондиціонера.

Якщо після перевірки цих аспектів проблема залишається, краще звернутися до професійних техніків для більш детального обстеження та ремонту.

Якщо ви не можете впоратися власноруч та у вас не має спеціального обладнання, або ви все таки не розібралися чому не погано охолоджує кондиціонер?! Ви в любий зручній для вас час можете звернутися у наш сервісний центр по кондиціонерам і наші майстри вирішать ваші проблеми.