Працюємо без вихідних

Пн-Нд: 09:00 - 20:00

Головний офіс, адреса.

Київ, Б-р. Миколи Міхновского 27

Телефон +38-093-315-60-26

AirPro.info@icloud.com

Тече вода з зовнішнього блоку кондиціонера

Чому тече вода з зовнішнього блоку кондиціонера?

Тече вода з зовнішнього блоку кондиціонера

Під час роботи кліматичної системи в режимі обігріву теплообмінник внутрішнього блоку стає теплим, а теплообмінник зовнішнього блоку відповідно холодним.

Від температури вуличного повітря, що проходить через теплообмінник, і рівня його вологості залежить кількість вологи, що конденсується, на стінках холодного теплообмінника зовнішнього блоку системи.

Як правило, ми включаємо кондиціонер на обігрів, коли температура повітря на вулиці близько 0°C і нижче, з зовнішнього повітря, що проходить через теплообмінник, конденсована волога швидко перетворюється в сніговий шар або кірку льоду, як у морозильних камерах побутових холодильників (снігова шуба)

Снігова шуба в міру роботи кондиціонера в режимі обігріву наростає і стає все більше і більше, якщо не контролювати цей процес, то збільшення криги в певний момент розірве зовнішній блок кондиціонера. Тому всі кондиціонери мають функцію автоматичного розморожування теплообмінника зовнішнього блоку під час роботи на обігрів. 

Режим відтайки кондиціонера

Так званий режим “інтелектуальна система відтайки” – це і є функція автоматичного розморожування теплообмінника зовнішнього блоку кондиціонера в момент, коли система запущена в режимі обігріву. Кондиціонер сам визначить і задіяє функцію відтайки в міру потреби, все відбувається само собою і увага користувача не потрібна. Частота запусків режиму відтайки залежить від температури повітря навколишнього зовнішнього блоку кондиціонера та рівня його відносної вологості.

У міру обмерзання зовнішнього блоку кондиціонера запускається режим відтайки, при цьому триходовий кран перемикає роботу кондиціонера з тепла в режим охолодження.

Щоб не остудити приміщення, що обігрівається в момент режиму відтавання, вентилятор внутрішнього блоку зупиняється автоматично і запускається після закінчення процесу розморожування.

Під час роботи кондиціонера на охолодження теплообмінник внутрішнього блоку стає холодним, а зовнішній нагрівається та розтоплює снігову шубу. Лід, що стояла, снігова шуба по стінках теплообмінника стікає в піддон зовнішнього блоку кондиціонера і випливає з нього в передбаченому конструкцією корпусу місці. Таким чином, тече вода з зовнішнього блоку кондиціонера, якщо кондиціонер працює в режимі обігріву. 

Важливо знати!

При частому та довготривалому використанні кондиціонера на опалення в піддон зовнішнього блоку повинен бути встановлений нагрівальний кабель для запобігання розриву корпусу пошкодженч вентилятора що призведе до ремонту через поступове збільшення льоду в піддоні під час роботи при температурі повітря нижче 0°C. Збільшення льоду обумовлено тим, що не вся вода встигає витекти з піддону під час режиму відтавання, частина, що залишилася, буде поступово намерзати і збільшуватися в обсязі з усіма наслідками, що випливають.