Працюємо без вихідних

Пн-Нд: 09:00 - 20:00

Головний офіс, адреса.

Київ, Б-р. Миколи Міхновского 27

Телефон +38-093-315-60-26

AirPro.info@icloud.com

Як почистити кондиціонер

Як почистити кондиціонер власноруч

Обслуговування кондиціонерів Київ

Як почистити кондиціонер власноруч?! Очищення кондиціонера може бути важливою частиною регулярного обслуговування, щоб забезпечити ефективну роботу та збільшити тривалість служби устаткування. Важливо відзначити, що для деяких видів обслуговування і чищення потрібно звертатися до фахівців. Тим не менш, ось кілька рекомендацій щодо самостійного очищення кондиціонера:

1. **Вимкніть кондиціонер:**

– Перш ніж розпочати будь-які роботи, переконайтеся, що кондиціонер вимкнено та відключено від електромережі для вашої безпек1. Відключаємо кондиціонер від електромережі.

2. Чекаємо 10-15 хвилин для охолодження.

3. Підіймаємо кришку, витягаємо фільтри. Це дуже просто.

4. Знімаємо жалюзі, від’єднуємо частину корпусу. Щоб її від’єднати, необхідно попередньо відкрутити гвинти та відщепнути засувки. На верхній частині корпусу є окремі елементи електрики пристрою, тому злегка відтягнувши кришку, потрібно розімкнути роз’ємне з’єднання. Після цього можна зняти верх і відправити його в мийку. Пластик не можна мити гарячою водою та довго сушити на сонці, оскільки від високої температури він може деформуватися. Струмопровідні частини мочити не потрібно.

5. Якщо є іонізатор повітря — від’єднуємо дроти, відкручуємо кріплення, знімаємо. Відправляємо до мийки.

6. Якщо дренажна ванночка знімається, та не є частиною корпусу — відкручуємо гвинти зліва, розмикаємо засувки. Піддон тепер тримається тільки справа. Він став рухливий, мити та дезінфікувати його зручніше.

7. Миємо радіатор, поки він зафіксований, попередньо захистивши від бризок всю електрику.

8. Знімаємо лівий пластиковий фіксатор, попередньо відкрутивши гвинти, на яких він тримається.

9. Крутим вал. Справа знизу шукаємо щілину між лопатями. Знаходимо болт фіксації валу, відкручуємо.

10. Підіймаємо радіатор і витягуємо вал. Відправляємо його в мийку.

11. Після мийки сушимо деталі та збираємо у зворотному порядку. Чекаємо добу, щоб залишки вологи випарувалися. Включаємо спочатку на провітрювання, через 10-15 хвилин — на кондиціонування.

🌬️Цей алгоритм ідеально підходить для більшості кондиціонерів у домашніх умовах. Сподіваємося, що ваш кондиціонер працюватиме як новий! 🌟

Якщо ви не взмозі власноруч ці дії виконати то звертайтесь до нашої компанії та наші майстри швидко та якісно почистять ваш кондиціонер